Sklep dla dzieci Nowy Targ

Sklep BOBAS & JUNIOR

Celem naszego sklepu jest dostarczanie najwyższej jakości produktów dzieciom i ich rodzicom. Znajdziesz u nas wszystko co związane z dzieckiem, począwszy od ubranek, kosmetyków i rzeczy niezbędnych przyszłej mamie, poprzez zabawki, a także inne akcesoria i wyposażenie, w tym wyposażenie dziecięcego pokoiku.

Bobas & Junior to sklep dla dzieci w Nowym Targu w którym od ręki znajdziesz wszystko co niezbędne Tobie, młodej mamie i Twojemu dziecku. Tylko bezpieczne i sprawdzone atestowane produkty.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo:
butelki, smoczki, laktatory - AVENT, CANPOL, BABY ONO, BABY NOVA, LOVI, NUK, TOMMEE TIPPEE
mebelki, wózki, foteliki - BABY DESIGN, KLUPŚ, VOX, ARTI, MILLY MALLY
kosmetyki dziecięce – J&J, NIVEA, BAMBINO, LOVELA
zabawki, klocki, puzzle, lalki - LEGO, FISHER-PRICE, HASBRO, MATTEL, HOT-WHEELS, TREFL, SIMBA, WADER, MATTEL, BANBAO, BARBIE
odzież firm - MAYORAL, KILLTEC, BLUE SEVEN, DISNEY, ŻAREK, MARCINKOWSKI, GT&ATUT,
obuwie dziecięce - MAYORAL, KILLTEC, DEMAR
czapki, rękawiczki, apaszki - KILLTEC, MAYORAL, BROEL, KONWAR
pościele - FERETTI, NINO, CEBA BABY, COTO BABY, DUET BABY, BABY MATEX

Bezpieczeństwo dziecka jest dla nas najważniejsze, dlatego też wszystkie sprzedawane przez nas produkty, posiadają odpowiednie certyfikaty rekomendujące, jak i udostępniające je do sprzedaży. Dziecko od najmłodszych lat, dni, wręcz minut potrzebuje całkowitej opieki i uwagi. My ze swojej strony jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu sprawdzone produkty, które będą długo służyć Tobie i twojemu dziecku, wywołując dużo radości.