Sklep dziecięcy Nowy Targ

O firmie

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę, jak istotne jest zaspokojenie potrzeb swojego dziecka. Począwszy oczywiście od okresu noworodkowego, następnie niemowlęcego, przedszkolnego jak i wszystkich innych późniejszych etapów. Sklep Bobas Junior powstał z zamysłem spełniania wszelkiego zapotrzebowania dla dzieci. Naszą misją jest działanie na rzecz uśmiechu na twarzy każdego dziecka. 

Nasz sklep usytuowany jest w Nowym Targu na ulicy Kolejowej 12 i otwarty w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 9:30 - 17:30
Sobota: 9:30 - 14:30

Sklep dziecięcy to gwarancja produktów najwyższej jakości w niezwykle atrakcyjnej cenie. Znajdziesz u nas produkty renomowanych marek takich jak: Avent, Canpol, Baby Ono, Baby Nova, Nuk, Fisher Price, Hasbro, Mattel, Hot-Wheels, Trefl, Simba, Wader, BanBao, KillTec, Mayoral oraz wiele więcej.

W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone i bezpieczne produkty, posiadające odpowiednie atesty. Przykładamy bardzo dużą wagę do wysokich standardów obsługi Klienta jak i produktów najwyżej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną nasza ofertą.

Drogi rodzicu. Bardzo zależy nam aby twoje zakupy w naszych sklepach były dla Ciebie przyjemnością. Więc jeśli jest coś co byś zmienił napisz do nas kontakt@bobasjunior.pl